Журнал

Очевидный признание в ревности от Музыка Камдаки Кыз от Эниса Арыкана! ‘Я был в шоке’ — рассказал

Enis Arıkan, «Camdaki Kız» dizisinde canlandırdığı Muzo karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Ancak son zamanlarda yaşadığı kıskançlık krizleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu, Saba Tümer’in YouTube kanalına konuk olarak bu konuda açıklamalarda bulundu.

Arıkan, setlerde yaşadığı kıskançlık krizlerini şu sözlerle anlattı: «…Şöyle bir şey söyledi. ‘Sen o insanları severken o insanların seni sahnelerinden attırmak için keşke çabasını görebilseydin’ dedi. Mesela bir işte veya reklamda oynadım. Her neyse onu söylemeyeceğim tabii ki.
Orada herkes bana sarılırken ‘Enis’in bu kadar parlamasını istemiyoruz, geriye alalım’ diye uğraşıyorlarmış. Gerçekten arkadaşlarım bana bunu yaptı mı? diye şoke oldum! Ben meşhur olmadan evvel hiç böyle şeyler yaşamıyordum. Zaten tanındıktan sonra bunlar başa geliyor. Ben birinin beni kıskanacağını hiç düşünmüyordum. Niye insan beni kıskansın ki? Gerizekalı mısın? Sen benden bin kat daha güzelsin, yeteneklisin. Defol git.»

Enis Arıkan’ın bu açıklamaları, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Oyuncunun setlerde yaşadığı kıskançlık krizleri, sevenlerini şaşırtırken aynı zamanda iç yüzleri de ortaya çıkardı. Gelişmeleri takip etmek için Saba Tümer’in YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

ACM Cyprus

Esta Construction

Pools Plus Cyprus

Эта новость была взятаиз этого источника и переписана искусственным интеллектом.

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button